czwartek, 14 maja 2020 17:50

Zmarł pacjent zakażony koronawirusem

 

Zmarł mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego, który był hospitalizowany z powodu zakażenia koronawirusem - poinformował o tym po południu Wielkopolski Urząd Wojewódzki.

W czwartkowe popołudnie WUW poinformował iż odnotowano pierwszy przypadek zgonu mieszkańca powiatu gnieźnieńskiego z powodu zakażenia koronawirusem. Jest to 75-letni mężczyzna.

Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, jest to mieszkaniec miejscowości położonej w jednej z gmin w naszym regionie. Mężczyzna przebywał w poznańskim szpitalu od kilku tygodni. 

Do tej pory w Wielkopolsce odnotowano 1735 przypadków zakażenia COVID-19, z czego 135 osób zmarło, a 660 wyzdrowiało.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza rw piątek, 15 maja 2020 08:59 napisane przez rw

    maja, a chcesz dostać dokładny adres? Mieszkaniec nie był z Gniezna, ale zamieszkiwał w jednej z gmin. Coś więcej, żeby łatwiej było wytykać rodzinę palcem?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane