środa, 13 maja 2020 21:39

Miejska radna dyrektorem wydziału w Magistracie

 

Od 15 maja nowym dyrektorem Wydziału Spraw Społecznych zostanie dotychczasowa radna Sylwia Jabłońska. To oznacza także zmianę składu Rady Miejskiej.

Dwa tygodnie temu ogłoszony został konkurs na dyrektora Wydziału Spraw Społecznych, które to stanowisko zostało zwolnione przed dwoma miesiącami. Dziś poinformowano oficjalnie, że funkcję tę obejmie Sylwia Jabłońska, dotychczasowa radna miejska. Swoje stanowisko obejmie od 15 maja br. - Nowa dyrektor posiada niemal 20-letnie doświadczenie w pracy zawodowej, tytuł doktora nauk społecznych w zakresie pedagogiki, jest autorką licznych publikacji (...) - poinformował Urząd Miejski.

Podjęcie się funkcji dyrektora wydziału w Urzędzie Miejskim oznacza, że radna musi także zrezygnować ze sprawowanego mandatu. W związku z tym, zgodnie z ordynacją wyborczą, na jej miejsce wejdzie kolejna osoba z listy, która otrzymała najwięcej głosów - będzie to Sylwia Przybylska, która startowała z listy Koalicji dla Pierwszej Stolicy.

5 komentarzy

 • Link do komentarza mieszkaniec poniedziałek, 18 maja 2020 11:56 napisane przez mieszkaniec

  I w ten oto sposób urzędnicy zmieniają stanowiska jak nowe ciuszki. Drużyna Budasza w natarciu!!!!

 • Link do komentarza elemele niedziela, 17 maja 2020 23:52 napisane przez elemele

  Czyli poprzedniczka z powrotem do starostwa?

 • Link do komentarza ni z gruszki ni z pietruszki niedziela, 17 maja 2020 22:03 napisane przez ni z gruszki ni z pietruszki

  Ptaszki ćwierkają, że była dyrektor zmieni placówkę na "nagle" zwolnione stanowisko :))))))))))

 • Link do komentarza urzędas sobota, 16 maja 2020 19:43 napisane przez urzędas

  Poprzedniczka? Poczekamy, zobaczymy. Pewnie wróci na stare śmiecie?

 • Link do komentarza wyborca środa, 13 maja 2020 21:55 napisane przez wyborca

  A co z poprzedniczką? Przecież była niezatapialna?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane