poniedziałek, 11 maja 2020 11:53

Skradli wkład kominkowy - usłyszeli zarzuty

 
Skradli wkład kominkowy - usłyszeli zarzuty źródło: KPP Gniezno

Policjanci odzyskali mienie, którym był wkład kominkowy skradziony z jednej z nieruchomości. Sprawcy usłyszeli już zarzuty.

Skradziony wkład kominkowy o wartości ok. 1 400 złotych odzyskali funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kłecku. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali tego czynu - to dwaj 22-letni oraz jeden 20-letni mieszkaniec gminy Kiszkowo.

W rozwikłaniu sprawy, która swój początek miała kilka miesięcy temu, pomogła analiza wszystkich materiałów. 
W dniach 8 i 9 maja śledczy przedstawili im zarzut kradzieży. Teraz ze swojego zachowania będą tłumaczyli się przed sądem. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane