wtorek, 05 maja 2020 11:34

Zatrzymany za posiadanie narkotyków

 
Zatrzymany za posiadanie narkotyków źródło: KPP Gniezno

Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gnieźnieńskiego, podejrzewanego o posiadanie i rozprowadzanie środków odurzających.

Funkcjonariusze z Kłecka i Gniezna ustalili, że 27-letni mieszkaniec powiatu posiada środki odurzające. Kilka dni temu weszli na jego posesję i dokonali jego zatrzymania. W trakcie przeszukania  pomieszczeń należących do mężczyzny, w których udział wziął również pies wyszkolony do wykrywania narkotyków, policjanci ujawnili i zabezpieczyli 85 gramów amfetaminy oraz 8 gramów marihuany. Badania w laboratorium kryminalistycznym potwierdziły, że są to narkotyki.

Po doprowadzeniu do Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie zatrzymany usłyszał zarzut posiadania oraz udzielania środków odurzających. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za zarzucane czyny grozi podejrzanemu do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Gniezno

3 komentarzy

  • Link do komentarza Karina czwartek, 07 maja 2020 21:43 napisane przez Karina

    Prawo jest prawem i na nic te wasze mądrości. Nawet 1 gram może zabić człowieka.

  • Link do komentarza Tommy Lee czwartek, 07 maja 2020 06:36 napisane przez Tommy Lee

    85 Gramm amfy I 8 Gramm trawy, czy to naprawdę jest jakieś wydarzenie, ogarnijcie się

  • Link do komentarza Afolf wtorek, 05 maja 2020 20:22 napisane przez Afolf

    Dostaliśmy gryps od mietusa...ze się rozprułes i chłopaków posprzedawałes....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane