piątek, 01 maja 2020 13:32

2 nowe przypadki koronawirusa

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o dwóch kolejnych osobach, u których potwierdzono obecność COVID-19 - obie są z powiatu gnieźnieńskiego.

Jak poinformował WUW w piątkowe, wczesne popołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejne 2 przypadki osób, u których badania laboratoryjne ujawniły koronawirusa. Obie osoby są z powiatu gnieźnieńskiego - łącznie jest ich już 151.

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa do godziny 13:00 w piątek 1 maja, jest kobieta w wieku 39 lat oraz mężczyzna w wieku 48 lat - obie osoby nie są hospitalizowane i przebywają w izolacji domowej.

Do piątkowego południa rana w Wielkopolsce odnotowano 1443 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 87 osób zmarło, a 278 zostało wyleczonych.

2 komentarzy

  • Link do komentarza powrc piątek, 01 maja 2020 14:31 napisane przez powrc

    Na szczęście sytuacja została opanowana. Z kilkudziesięciu przypadków zeszliśmy do kilku. Jeszcze trochę i będzie można normalnie funkcjonować. Do pełni szczęścia brakuje pogonienie pisów od koryta.
    Pozdrawiam.

  • Link do komentarza Zainteresowana piątek, 01 maja 2020 13:41 napisane przez Zainteresowana

    Od wczoraj nie było informacji czy to nadal to samo ognisko epidemiologiczne a Gniezno chciałoby wiedzieć....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane