piątek, 24 kwietnia 2020 19:38

Wraca obsługa Karty Dużej Rodziny

  mn

Od poniedziałku, 27 kwietnia, Urząd Miejski w Gnieźnie wznawia obsługę mieszkańców w zakresie Karty Dużej Rodziny.

Wydawanie Kart Dużej Rodziny odbywać się będzie w oknie Urzędu Miejskiego w Gnieźnie od strony ulicy Kościuszki (urzędowy parking) codziennie między 7:00 a 15:00.

Wnioski można pobierać oraz składać wyłącznie w przedsionku holu głównego Urzędu Miejskiego, wejście od ulicy Lecha.

- Bardzo prosimy wszystkich mieszkańców o zachowanie wszelkich środków ostrożności i stosowanie się do zasad: odstęp 1,5 metra od innej osoby stojącej w kolejce, przy okienku znajdować może się wyłącznie obsługiwana osoba, należy mieć założone rękawiczki i maseczki - informuje Magistrat.

Szczegółowe informacje w zakresie obsługi Karty Dużej Rodziny udzielają pracownicy Urzędu Miejskiego pod numerami telefonu: 61 426 04 99 oraz 61 426 04 51.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane