piątek, 24 kwietnia 2020 08:07

Pijany dostawczym uderzył w drzewo

 
Pijany dostawczym uderzył w drzewo źródło: OSP Mielno

W czwartkowy wieczór doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego. Poszkodowany trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 23 kwietnia, po godzinie 20 na drodze prowadzącej z Mielna do Dziadkowa (gmina Mieleszyn). Jak wynikało ze zgłoszenia, miało dojść do wypadku z udziałem samochodu osobowego.

Na miejsce skierowano OSP Mielno, OSP Mieleszyn i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano samochód dostawczy po czołowym uderzeniu w drzewo. Podróżujący pojazdem zdołał opuścić go o własnych siłach - zespół ratownictwa medycznego po opatrzeniu na miejscu zabrał go do szpitala. Jak się okazało, kierujący był pijany - stwierdzono u niego 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz kierowca odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie zdarzenia drogowego.

1 komentarz

  • Link do komentarza Emilia Chudzyńska piątek, 24 kwietnia 2020 17:51 napisane przez Emilia Chudzyńska

    Byłam na miejscu wypadku poszkodowany był w Aucie nie mogli go wyciągnąć wiec nie mógł opuścić auta o własnych siłach
    Poszkodowany jest połamany a pogotowie stawiło go na nogi jak wyciągnęli go z auta

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane