piątek, 03 kwietnia 2020 08:44

Poszukiwany dyrektor dla szpitala

 
Poszukiwany dyrektor dla szpitala archiwum redakcji

Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szpitala Pomnik Chrztu Polski. Kandydaci mają dwa tygodnie na składanie dokumentów.

Starostwo Powiatowe opublikowało ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora lecznicy, działającej przy ul. 3 Maja i św. Jana. Przypomnijmy iż poprzedni, Michał Ogrodowicz, przestał sprawować swoją funkcję po dość niespodziewanej decyzji o odejściu za porozumieniem stron (zobacz więcej: "Dlaczego dyrektor odszedł ze szpitala?").

Od kandydata na dyrektora Szpitala Pomnik Chrztu Polski wymaga się posiadanie wykształcenia wyższego, wiedzy oraz doświadczenia dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków kierownika, a także posiadania co najmniej pięcioletniego stażu pracy na stanowisku kierowniczym lub kończonych studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletniego staż pracy. Ponadto musi to być osoba, która nie została prawomocnie skazana za przestępstwo popełnione umyślnie. 

Ci, którzy będą składać dokumenty do udziału w konkursie, będą musieli przedstawić m.in. pisemną koncepcję funkcjonowania Szpitala Pomnik Chrztu Polski w perspektywie 6 lat w zakresie spraw m.in. organizacyjnych, ekonomicznych, zatrudnienia i jakości świadczonych usług. Musi także przedłożyć dokumenty świadczące o jego karności oraz oświadczenie o zachowaniu w tajemnicy informacji uzyskanych w związku z uczestniczeniem w konkursie.

Kandydaci mogą się zgłaszać do 15 kwietnia br. w Starostwie Powiatowym. Kandydatury mają zostać rozpatrzone w terminie 60 dni od momentu ukazania się ogłoszenia o konkursie (tj. 1 kwietnia).

 

7 komentarzy

 • Link do komentarza JestJakjest poniedziałek, 06 kwietnia 2020 08:13 napisane przez JestJakjest

  Ten szpital to cyrk na kółkach. Wszystkim steruje Pani v-ce starosta z mężem który pełni notabene kierownicze stanowisko w szpitalu. Poprzedni dyrektor odszedł bo miał być tylko na podkładkę. A P.O dyrektora przecież ma zarzuty prokuratora. Nie jest cyrk?

 • Link do komentarza misiakisia sobota, 04 kwietnia 2020 07:43 napisane przez misiakisia

  Ot taka POKOmunowa wymiana Pan z Gniezna do Słupcy a pani z Słupcy do Gniezna. Hi hi hi

 • Link do komentarza tow.Wiesław piątek, 03 kwietnia 2020 21:11 napisane przez tow.Wiesław

  Obywatelu, jak glosowaliście, tak macie. Więc nie narzekajcie.

 • Link do komentarza Obywatel piątek, 03 kwietnia 2020 18:56 napisane przez Obywatel

  Podobno Pani ze Słupcy. Po co są te konkursy, przecież to zawsze jest ustawka. Masakra. W tej Polsce nic nie jest uczciwe. Tylko partyjne interesy. Obrzydliwe.

 • Link do komentarza a1rh piątek, 03 kwietnia 2020 15:00 napisane przez a1rh

  To może być tylko Pani Paulina Hennig Kloska, która wielokrotnie wypowiadała się krytycznie o funkcjonowaniu szpitala. Zna słabości lecznicy, posiada odpowiednie wykształcenie doświadczenie zawodowe i rozległe kontakty w środowisku władzy. Już czas Pani Paulino pokazać w praktyce swoje nieprzeciętne umiejętności i przekuć krytykę na rzeczywiste działanie dla dobra mieszkańców powiatu.

 • Link do komentarza salowa piątek, 03 kwietnia 2020 10:55 napisane przez salowa

  W tym trudnym czasie i w tej sytuacji tego szpitala będzie to tylko dyrektor z łapanki. Nie wiem, czy ktoś z głową na karku odważy się na ten stołek.

 • Link do komentarza Przerażony piątek, 03 kwietnia 2020 10:16 napisane przez Przerażony

  Pani ze Słupcy ???!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane