środa, 25 marca 2020 07:53

Nocne uderzenie Skodą w drzewo

 
Nocne uderzenie Skodą w drzewo źródło: OSP Niechanowo

W minioną noc służby otrzymały powiadomienie o wypadku, do jakiego miało dojść na drodze prowadzącej przez Malczewo w gminie Niechanowo.

Do zdarzenia doszło 25 marca, kilka minut przed godziną 4. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Skoda Fabia, poruszając się  w kierunku Czerniejewa, na łuku drogi wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. 

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Niechanowo i JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia, uszkodzony pojazd i udzieliły pierwszej pomocy. Kierujący pojazdem, po opatrzeniu na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego, został przewieziony do szpitala z urazem nogi. Jak ustalili funkcjonariusze, prowadzący pojazd był trzeźwy. Okoliczności zdarzenia bada policja.

źródło: OSP Niechanowo

 


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane