wtorek, 24 marca 2020 08:15

Policyjny pościg za złodziejem

 
Policyjny pościg za złodziejem archiwum redakcji

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali w pościgu młodego chłopaka, który z marketu przy ul. Wrzesińskiej ukradł akumulatorowe wiertarko-wkrętarki udarowe. Dodatkowo posiadał przy sobie niewielką ilość narkotyków.

Zdarzenie miało miejsce w miniony czwartek 19 marca br. Wówczas to policjantka po służbie, będąc w rejonie marketu przy ul. Wrzesińskiej, zauważyła małe zamieszanie. Zorientowała się, że doszło najpewniej do kradzieży w sklepie, a zaraz potem zauważyła młodego mężczyznę. Odebrawszy mu skradziony sprzęt, którym była wiertarko-wkrętarka, młody chłopak zaczął uciekać w kierunku budynków dawnych koszar przy ul. Wrzesińskiej. 

W międzyczasie na miejsce przyjechali wezwani funkcjonariusze referatu patrolowo-interwencyjnego. Dzięki pomocy przechodniów, którzy informowali w jakim kierunku ucieka sprawca, udało się ustalić, że skierował się on w rejon po byłej cukrowni. Tam ukrył się w zaroślach, ale wkrótce i tak został namierzony i zatrzymany.

Sprawca kradzieży, którym okazał się być niepełnoletni, miał przy sobie drugą skradzioną wiertarko-wkrętarkę i niewielką ilość narkotyków. Niebawem za wszystkie czyny karalne odpowie przed sądem.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza rowerzysta wtorek, 24 marca 2020 09:30 napisane przez rowerzysta

    Teraz tyle wolnego, prace domowe idą pełną parą to sprzęt potrzebny...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane