czwartek, 19 marca 2020 10:50

Kradzież w sklepie - kto rozpoznaje kobietę?

 
Kradzież w sklepie - kto rozpoznaje kobietę? źródło: KPP Gniezno

Policjanci z Gniezna poszukują sprawczyni kradzieży, do której doszło kilka tygodni temu w jednej z drogerii w galerii handlowej na terenie miasta.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 18 stycznia 2020 roku w sklepie mieszczącym się w Galerii Piastova w Gnieźnie. Kamery monitoringu zarejestrowały osobę, która ma związek z tym zdarzeniem.

Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę ze zdjęć lub filmu, proszeni są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 61 426-02-87 lub oficerem dyżurnym 61 426-02-11. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Policja zapewnia anonimowość!

 

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Mateusz czwartek, 19 marca 2020 23:43 napisane przez Mateusz

    Wróci do domu i co powie swoim dziecią. „Ukradłam dla Was kosmetyki. Możecie korzystać” ???? Co to za ludzie. Złapać , osadzić , zdjęcia opublikować aby była przestroga dla innych

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane