czwartek, 19 marca 2020 09:53

„Zadzwoń do Przyjaciela”

  mnopr
„Zadzwoń do Przyjaciela” zdjęcie nadesłane

Forum dla Życia i Rodziny zachęca do rozmów z najbliższymi osobami jakimi są nasi dziadkowie, rodzice, rodzeństwo czy też przyjaciele.

W obecnej chwili, wsparcie najniższych jest bardzo ważne, ponieważ nie każdy potrafi się odnaleźć w danej sytuacji. Dlatego Forum dla Życia i Rodziny kieruje się z apelem do mieszkańców, by utrzymywać kontakt z bliskimi, którzy mogą czuć się źle w w obliczu społecznej izolacji. Jak informują, zachęcają do tego, by nie tylko podejmować się zakupów na rzecz seniorów czy pomocy w załatwieniu im różnych spraw, ale także by po prostu porozmawiać z nimi.

Musimy zadbać o siebie na wzajem, bo wiemy, że są wśród nas osoby, które potrzebują "się wygadać" , potrzebują zrozumienia, a nie mogą się spotkać z innymi członkami rodziny. Pamiętajmy o tym, że jest to szczególny czas dla nas wszystkich. Pomimo braku spotkać twarzą w twarz, utrzymujmy relację z naszymi bliskimi. Mamy teraz wiele możliwości komunikacji, czy to rozmowa przez telefon, zdjęcia, czy też rozmowy przez messengera gdzie możemy się zobaczyć - informują. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Radiot czwartek, 19 marca 2020 10:09 napisane przez Radiot

    Dobra inicjatywa. Można przy okazji pojednać się z dawnymi nieprzyjaciółmi.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane