czwartek, 19 marca 2020 00:41

Mężczyzna nadział się na pręt. Interweniowali strażacy

 
Mężczyzna nadział się na pręt. Interweniowali strażacy archiwum redakcji

Do dramatycznego zdarzenia doszło w środowy, późny wieczór na terenie jednej z nieruchomości w Łopiennie - jeden z mieszkańców nadział się na stalowy pręt.

Do zdarzenia doszło 18 marca po godzinie 22 przy jednym z domów w Łopiennie (gmina Mieleszyn). Jak wynika z nieoficjalnych informacji, idący po schodach mężczyzna miał się potknąć i spaść na wystający pręt - upadając, nadział się on na niego na wysokości szyi. 

Na miejsce zdarzenia wezwano służby - po dotarciu na miejsce strażaków z jednostek ochotniczych ustalono iż mężczyzna jest przytomny, ale wymaga specjalistycznej pomocy. Wkrótce po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego oraz JRG Gniezno przystąpiono do akcji ostrożnego odcinania stalowego elementu poniżej miejsca, do którego wbiło się ciało poszkodowanego. 

Wkrótce po tym, mężczyzna został przeniesiony do karetki i przetransportowany do szpitala w celu usunięcia pozostałego fragmentu pręta z jego szyi. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane