wtorek, 17 marca 2020 17:45

Kolejne uderzenie w bariery na S5

 
Kolejne uderzenie w bariery na S5 źródło: OSP Łubowo

We wtorkowy ranek służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze ekspresowej. 

17 marca, przed godziną 7 rano na trasie S5, na pasie w kierunku Bydgoszczy, na wysokości Chwałkówka doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego pojazdu. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem osobowym, po utracie panowania nad pojazdem, uderzył z impetem w przydrożne bariery energochłonne.

Na miejsce zdarzenia przybyło zadysponowane OSP Łubowo, które zabezpieczyło miejsce zdarzenia i zajęło się osobą podróżującą autem - po dotarciu zespołu ratownictwa medycznego została ona przebadana, ale nie wymagała hospitalizacji. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane