poniedziałek, 24 lutego 2020 05:51

Zderzenie ciężarówki z samochodem dostawczym na ul. Witkowskiej

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowy ranek na skrzyżowaniu ul. Witkowskiej i Wolności.

Do zdarzenia doszło 24 lutego po godzinie 5 rano. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na ww. skrzyżowaniu doszło do zderzenia pojazdu dostawczego marki Iveco z ciągnikiem siodłowym marki MAN z naczepą. W wyniku uderzenia kabiną w bok drugiego z samochodów, Iveco przemieściło się na jezdni, uderzyło w barierki po przeciwległej stronie ulicy i zatrzymało się na torach kolejki wąskotorowej.

Na miejsce przybyły zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia, uszkodzone pojazdy. Trzy osoby, uczestniczące w z zdarzeniu, opuściły pojazdy o własnych siłach. Po dotarciu zespołu ratownictwa medycznego jedna z poszkodowanych osób trafiła do karetki. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Witkowskiej odbywał się z utrudnieniami.


2 komentarzy

  • Link do komentarza Kierowca poniedziałek, 24 lutego 2020 13:50 napisane przez Kierowca

    Stare układy się mocno trzymają, ten budynek, w którym jest hotel na godziny, prawdopodobnie częściowo stoi w drodze to samowola budowlana, co na to władze miasta?

  • Link do komentarza Czytelnik poniedziałek, 24 lutego 2020 11:53 napisane przez Czytelnik

    To skrzyżowanie Witkowska-Wolności to jest jakaś zemsta. Ile tam jeszcze musi stać się wypadków? Stary dom przy skrzyżowaniu był do rozbiórki, stare płoty przy myjni stojące w drodze też były do rozbiórki, ale nikt się tym nie zajmie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane