piątek, 21 lutego 2020 12:23

Zderzenie w Lulkowie

 

W piątkowe południe na drodze krajowej nr 15 doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jeden z podróżujących został poszkodowany.

Do zdarzenia doszło 21 lutego, przed godziną 12 na prostym odcinku DK15 w Lulkowie. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na wysokości zjazdu do przydrożnego baru doszło do zderzenia dwóch samochodów dostawczych marki Citroen i Fiat.

Na miejsce zdarzenia przyjechały OSP Trzemeszno, OSP Strzyżewo Smykowe i JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Zespół ratownictwa medycznego zajął się jednym z kierowców, który odniósł obrażenia głowy. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

1 komentarz

  • Link do komentarza szofer piątek, 21 lutego 2020 12:40 napisane przez szofer

    Przecież na tej trasie nie da się wyprzedzać. Co kawałek są wysepki i do samego Trzemeszna od Gniezna w zasadzie trzeba jechać gęsiego. No, ale zawsze jakiś mistrz kierownicy się znajdzie, któremu się spieszy i mimo zakazu wyprzedzania,sypie do przodu na oślep, ile sił.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane