sobota, 08 lutego 2020 16:13

Zderzenie na DK15

 
Zderzenie na DK15 zdjęcie nadesłane

Do groźnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w sobotnie popołudnie na szosie między Gnieznem a Wymysłowem. Jedna osoba trafiła do szpitala.

8 lutego, chwilę przed godziną 15 na drodze krajowej nr 15 na wysokości Wymysłowa, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w których jeden pojazd uderzył w poprzedzające go inne auto.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno, OSP Strzyżewo Smykowe i OSP Trzemeszno, które zabezpieczyły uszkodzone pojazdy. Jedna z osób, z uwagi na podejrzenie urazu kręgosłupa, została przez strażaków wydobyta z pojazdu za pomocą deski, a następnie przeniesiono ją do karetki. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją do szpitala.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był utrudniony i odbywał się wahadłowo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane