piątek, 07 lutego 2020 16:32

Trzy osoby w szpitalu po zderzeniu dwóch aut

 
Trzy osoby w szpitalu po zderzeniu dwóch aut źródło: OSP Witkowo

W piątkowe popołudnie służby otrzymały powiadomienie o wypadku, do jakiego doszło na drodze prowadzącej z Witkowa w kierunku Powidza.

Do zdarzenia doszło 7 lutego około godziny 15:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie przebiegającej przez Strzyżewo Witkowskie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Volkswagen. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Witkowo, OSP Skorzęcin oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego zastępu zastano oba pojazdy znajdujące się w rowie oraz trzy osoby, które opuściły pojazdy o własnych siłach. Pierwszej pomocy poszkodowanym udzielił jeden z mieszkańców Strzyżewa.

Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego wszystkie osoby zostały przekazane do karetki, a następnie przetransportowano je do szpitala. Działania strażaków ograniczyły się także do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, uszkodzonych pojazdów oraz kierowania ruchem. Okoliczności wypadku ustali policja.

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane