niedziela, 26 stycznia 2020 17:26

Pontiac uderzył w bariery na S5

 
Pontiac uderzył w bariery na S5 źródło: OSP Łubowo

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w sobotni wieczór na rozjeździe drogi ekspresowej S5 i węzła Łubowo. 

25 stycznia, około godziny 17:30 służby zostały powiadomione o wypadku drogowym, do jakiego miało dojść na S5 w rejonie zjazdu prowadzącego do Łubowa. 

Na miejsce udały się OSP Łubowo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych zastępów okazało się, że kierujący samochodem marki Pontiac Firebird uderzył w bariery energochłonne, położone na rozwidleniu pasów ruchu. Kierujący pojazdem opuścił go o własnych siłach, a po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego nie wymagał dalszej hospitalizacji.

Na czas prowadzonych działań ruch na S5 odbywał się jednym pasem. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

5 komentarzy

 • Link do komentarza Kierowca poniedziałek, 27 stycznia 2020 06:51 napisane przez Kierowca

  Nie brakuje idiotow na drogach. Pozdrawiam gościa w białym renault clio, który o godz 17 omal mnie nie zepchnął na barierki na obwodnicy bo zakręt musiał sobie ściąć. Tak mam Cię na nagraniu a blachy dobrze widać.

 • Link do komentarza szofer niedziela, 26 stycznia 2020 21:09 napisane przez szofer

  Ale zasuwal! Ciekawe, czy był trzeźwy?

 • Link do komentarza Senastian Dresowy niedziela, 26 stycznia 2020 20:35 napisane przez Senastian Dresowy

  Toś ojciec przekozaczył :)

 • Link do komentarza marek niedziela, 26 stycznia 2020 19:38 napisane przez marek

  Samochód jak samochód, bariery energochłonne nie dyskryminują przyjmą zarówno Malucha jak i Bentleya

 • Link do komentarza zenek niedziela, 26 stycznia 2020 18:09 napisane przez zenek

  Ale urwał ... , "Januszów" w okolicy pełno w garażu jeden z drugim wyklepie, szpachla, lakier, pucowanko, normalnie prawie nówka nieśmigana autko wyjdzie, delikatne szkody parkingowe, Niemiec płakał jak sprzedawał

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane