czwartek, 23 stycznia 2020 08:51

Usiłował zabić konkubinę

 
Usiłował zabić konkubinę źródło: KPP Gniezno

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali sprawcę znęcania się i kilkukrotnego ugodzenia nożem konkubiny. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

W minioną niedzielę 19 stycznia, kilkanaście minut po godzinie 21:00, policjanci z Komisariatu Policji w Czerniejewie odebrali zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Już na miejscu okazało się, że w mieszkaniu znajduje się ranna kobieta. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które udzieliło pokrzywdzonej pierwszej pomocy. Jej 44-letni konkubent, jak się później okazało, zadał jej kilka ciosów nożem w różne części ciała. Na szczęście stan zdrowia nie zagrażał jej życiu.

Jak ustalili funkcjonariusze zajmujący się sprawą, całe zdarzenie w mieszkaniu trwało dwa dni. Między parą doszło do awantury, konkubent nie tylko ją poranił ale też znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, groził partnerce pozbawieniem życia, nosiła również ślady pobicia. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że w jego organizmie było prawie 1,5 promila alkoholu.

Na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego gnieźnieński sąd tymczasowo aresztował 44-latka. Grozi mu dożywocie.

źródło: KPP Gniezno

3 komentarzy

  • Link do komentarza Yemplariusz czwartek, 23 stycznia 2020 10:25 napisane przez Yemplariusz

    Jeśli to jego foto to "kawał" mena z niego, strach się bać, wzrost robiący wrażenie, bary szerokie - tylko nie biednej kobiecie się może wyżyć bo inna osoba zaraz sprowadziła by na ziemie.

  • Link do komentarza Tomek czwartek, 23 stycznia 2020 10:09 napisane przez Tomek

    To ile miał lat 44 czy 46?

  • Link do komentarza Tomek czwartek, 23 stycznia 2020 10:09 napisane przez Tomek

    To ile miał lat 44 czy 46?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane