poniedziałek, 20 stycznia 2020 22:14

Czołowe zderzenie na ul. Wrzesińskiej

 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór na drodze krajowej nr 15 przy wylocie z Gniezna w kierunku Wrześni.

Do wypadku doszło 20 stycznia chwilę przed godziną 21:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku DK15, tuż za stacją paliw a przed Cielimowem, doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Citroen z pojazdem marki Opel. W wyniku tego pierwszy z pojazdów wypadł z jezdni do przydrożnego rowu.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, które zabezpieczyło rejon zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy. Wszyscy podróżujący pojazdami opuścili je o własnych siłach, ale jedna z osób wymagała przebadania przez zespół ratownictwa medycznego, a następnie przetransportowano ją do szpitala.

Na czas prowadzonych działań ruch na DK15 został zablokowany na kilkadziesiąt minut. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

2 komentarzy

  • Link do komentarza MK czwartek, 23 stycznia 2020 08:21 napisane przez MK

    Niestety na tym odcinku kierowcy bardzo często łamią zakaz wyprzedzania. Na odcinku przed stacją (jadąc z Gniezna) nie przeszkadza im w tym nawet przejście dla pieszych.

  • Link do komentarza kierowca wtorek, 21 stycznia 2020 08:47 napisane przez kierowca

    Tam jest przecież zakaz wyprzedzania, a zapewne sprawca przekroczył ten zakaz.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane