sobota, 11 stycznia 2020 10:10

Dachowanie w Łubowie

 
Dachowanie w Łubowie źródło: PSP Gniezno

W piątkowy wieczór na drodze wojewódzkiej nr 194 (dawna "piątka") doszło do dachowania samochodu osobowego marki Renault.

Do zdarzenia doszło 10 stycznia około godziny 19:20 tuż za Łubowem w kierunku na Pobiedziska. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki Renault wypadł pojazdem z jezdni i dachował w przydrożnym rowie.

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Łubowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano kierowcę, który wyszedł z pojazdu o własnych siłach, a który po udzieleniu pierwszej pomocy został przekazany do karetki ZRM i następnie przewieziony do szpitala. 

Na czas prowadzenia działań ruch na drodze odbywał się z utrudnieniami. Okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

źródło: PSP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane