niedziela, 05 stycznia 2020 16:38

Zderzenie sześciu samochodów w Wymysłowie

 
Zderzenie sześciu samochodów w Wymysłowie archiwum redakcji

W niedzielne popołudnie na drodze krajowej nr 15 doszło do zderzenia sześciu pojazdów. Jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło 5 stycznia po godzinie 14:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku DK 15 doszło do kolizji z udziałem sześciu pojazdów. W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostało dziecko, którym zajął się przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego.

Zadysponowane zastępy OSP Trzemeszno oraz JRG Gniezno zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany - okoliczności zdarzenia ustali policja.

Z uwagi na temperatury oscylujące w okolicy zera stopni ostrzegamy przed możliwością zamarzania mokrych nawierzchni jezdni.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane