niedziela, 05 stycznia 2020 12:26

Nocne zdarzenie na S5

 
Nocne zdarzenie na S5 źródło: OSP Modliszewo

W nocy z soboty na niedzielę służby zostały wezwane do wypadku, do jakiego doszło na drodze ekspresowej S5. 

Do zdarzenia doszło 5 stycznia, około godziny 4:30 na trasie S5. Z uwagi na brak dokładnej lokalizacji zdarzenia, zadysponowano do działań JRG Gniezno, a także OSP Modliszewo, OSP Łubowo i OSP Czerniejewo w celu odnalezienia miejsca wypadku. Wkrótce okazało się iż miał on miejsce na węźle Kłecko - wówczas dwa ostatnie zastępy zostały zawrócone.

Po dotarciu OSP Modliszewo i JRG Gniezno zabezpieczono miejsce zdarzenia oraz uszkodzony pojazd, który stoczył się ze wzniesienia do przydrożnego rowu. Podróżujący pojazdem na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń. Okoliczności zdarzenia ustali policja. 

źródło: OSP Modliszewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane