wtorek, 24 grudnia 2019 12:16

Dachowanie na starej „piątce”

 
Dachowanie na starej „piątce” źródło: OSP Łubowo

W wigilijne przedpołudnie na drodze wojewódzkiej nr 194 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 24 grudnia, około godziny 10. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na łuku drogi wojewódzkiej nr 194 w miejscowości Lednogóra doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Opel Corsa, który wypadł z jezdni i dachował w przydrożnym rowie. 

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno, OSP Łubowo i OSP Lednogóra, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Kierujący pojazdem podróżował sam i opuścił samochód o własnych siłach, a po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego został opatrzony, a następnie przewieziony na dalsze badania do szpitala.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

źródło: OSP Łubowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane