piątek, 20 grudnia 2019 18:59

Zderzenie na ul. Grunwaldzkiej

 

W piątkowy, wczesny wieczór służby otrzymały powiadomienie o wypadku, do jakiego miało dojść na osiedlu Grunwaldzkim. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 20 grudnia, około godziny 18 na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej i Wesołej. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Peugeot z pojazdem marki Opel, w wyniku czego drugie z aut przemieściło się na jezdni.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Zespół ratownictwa medycznego, po przebadaniu na miejscu podróżujących pojazdami, zadecydował o zabraniu kobiety podróżującej jednym z aut do szpitala. Pozostali dwaj uczestnicy zdarzenia (w tym dziecko) nie wymagali hospitalizacji. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Grunwaldzkiej odbywał się wahadłowo, a przejazd przez ul. Wesołą był zablokowany.

1 komentarz

  • Link do komentarza Seba sobota, 21 grudnia 2019 08:16 napisane przez Seba

    Poszukiwani świadkowie zdazenia, którzy są wstanie coś wnieść do sprawy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane