czwartek, 19 grudnia 2019 16:04

Poranne dachowanie niedaleko Łubowa

 
Poranne dachowanie niedaleko Łubowa źródło: OSP Łubowo

W czwartkowy ranek na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 194 doszło do dachowania samochodu osobowego. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 19 grudnia, przed godziną 7:30 na wysokości Moraczewa. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, prowadząca samochód marki Renault Clio wpadła w poślizg i utraciwszy panowanie nad pojazdem wypadła z drogi do rowu, gdzie auto dachowało.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy z JRG 3 Poznań, OSP Pobiedziska i OSP Łubowo. Na miejscu okazało się, że Renault podróżowała tylko jedna osoba, która decyzją zespołu ratownictwa medycznego została zabrana na badania do szpitala. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Piotr czwartek, 19 grudnia 2019 18:47 napisane przez Piotr

    Nie rozumiem po co kopie się często bardzo głębokie rowy wzdłuż drogi? Do tego te rosnące przy drodze drzewa. Tyle ludzi przez to ginie.
    Wystarczy ruszyć wyobraźnie. Przecież gdyby przy drodze było płaskie pole to najczęściej nikomu nic by się nie stało.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane