czwartek, 19 grudnia 2019 07:41

Wypadek na „piętnastce” w Czeluścinie

 
Wypadek na „piętnastce” w Czeluścinie źródło: PSP Gniezno

Do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych na granicy powiatów doszło w środowy wieczór na drodze krajowej nr 15. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło 18 grudnia, przed godziną 18:30. Wówczas to do służb wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym, do jakiego doszło na DK 15 w miejscowości Czeluścin. Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Września, JRG Gniezno oraz zastępy OSP z Czerniejewa, Żydowa i Marzenina. 

Po dotarciu na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, z których jeden w wyniku tego wypadł z jezdni do rowu. Z pojazdów o własnych siłach wyszli wszyscy podróżujący, a przybyłe zespoły ratownictwa medycznego zajęły się uczestnikami zdarzenia - ostatecznie zadecydowano o przewiezieniu dwóch osób do szpitala celem przeprowadzenia dodatkowych badań.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na DK 15 odbywał się wahadłowo.

źródło: PSP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane