wtorek, 17 grudnia 2019 12:22

Zderzenie na skrzyżowaniu ul. Witkowskiej i Leśnej

 

We wtorkowe południe doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, w wyniku którego jeden z pojazdów przewrócił się na bok.

Do zdarzenia doszło 17 grudnia około 12 na ul. Witkowskiej. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu z ul. Leśną, na której znajduje się sygnalizacja świetlna, doszło do zderzenia bocznego samochodu marki Volvo z pojazdem marki Renault, w wyniku którego drugi z pojazdów przewrócił się na bok. 

Na miejsce zdarzenia przybyła policja i zespół ratownictwa medycznego. Pomocy medycznej udzielono jednej z osób, która następnie została przewieziona do szpitala na dalsze badania. Zadysponowane zastępy JRG Gniezno pomogły zabezpieczyć uszkodzone pojazdy, zepchnąć je z jezdni i rozsypać sorbent na rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na skrzyżowaniu był zablokowany.


2 komentarzy

  • Link do komentarza pieszy wtorek, 17 grudnia 2019 14:41 napisane przez pieszy

    Bardzo delikatne to zderzenie. Kierowcy na szczęście jechali z przepisowymi prędkościami !

  • Link do komentarza ograniczone zaufanie wtorek, 17 grudnia 2019 13:33 napisane przez ograniczone zaufanie

    Najwyraźniej ktoś wjechał na czerwonym. Na tym i wcześniejszym skrzyżowaniu Witkowskiej z Wolności to normalka, sam kilka razy miałem do czynienia z przygłupami przejeżdżającymi na czerwonym przed maską mojego samochodu gdy dla mnie paliło się zielone.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane