poniedziałek, 16 grudnia 2019 07:53

Dachowanie w polu

 
Dachowanie w polu źródło: OSP Kiszkowo

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne popołudnie na szosie prowadzącej z Gniezna w kierunku Kiszkowa.

15 grudnia około 14:30 służby otrzymały powiadomienie o wypadku drogowym, do jakiego miało dojść na drodze wojewódzkiej nr 197 między Komorowem a Waliszewem. Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy OSP z Kiszkowa, Kłecka oraz JRG Gniezno. 

Po dotarciu na miejsce okazało się iż doszło do dachowania samochodu osobowego, którego kierujący prawdopodobnie nie opanował pojazdu i wypadł z jezdni - auto koziołkowało i zatrzymało się w polu kilkadziesiąt metrów od szosy. Podróżujący zdołali wyjść z niego o własnych siłach i ostatecznie nie potrzebowali pomocy medycznej. Ustaleniem okoliczności zdarzenia zajęła się policja.

źródło: OSP Kiszkowo


4 komentarzy

 • Link do komentarza Kierowca wtorek, 17 grudnia 2019 23:55 napisane przez Kierowca

  Smigalem tam wczoraj rano i kolejny wypadek - terenówka na dachu obok grupka nerwowo palących papieroski. Dość często coś się tam dzieje, jednak prędkość ma tu kluczowe znaczenie niestety. Infrastruktury na już nie zmienimy, jesteśmy na to zbyt biedni w budżetach na każdym szczeblu. Tam wymiana samej nawierzchni nie pomoże, nowe profilowane plus bariery mogłyby jakoś poprawić bezpieczeństwo.

 • Link do komentarza szofer poniedziałek, 16 grudnia 2019 20:49 napisane przez szofer

  Obserwatorze, co masz do rowów wzdłuż dróg? Pytam się ja więc ciebie, gdzie ma być odprowadzana woda z drogi? Na pola? Ta brudna, ze spalinami itd? Zanim coś palniesz, to pomyśl, a kierowcy maja jeździć po prostu bezpiecznie. I tyle w temacie.

 • Link do komentarza obserwator 2 poniedziałek, 16 grudnia 2019 09:35 napisane przez obserwator 2

  NIE CZĘSTE ZDARZENIE. Ale dzięki temu, że przy szosie nie było żadnego głębokiego rowu ( jakie kopią obecnie drogowcy) Wszyscy pasażerowie opla tylko dostali zawrotu głowy od koziołkowania. Ale nie ucierpieli bo mieli zapięte pasy !! A i samochód nie uległ zgnieceniu !

 • Link do komentarza Mee poniedziałek, 16 grudnia 2019 09:01 napisane przez Mee

  Dachowanie na wiadomym zakręcie,ale tam jest 60

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane