czwartek, 12 grudnia 2019 21:26

Zaginął Dawid Chmielewski

 
Zaginął Dawid Chmielewski źródło: Facebook

Od dwóch dni rodzina nie ma wiadomości od 26-letniego mieszkańca Witkowa, który we wtorek wyjechał z miejsca pracy i zaginął po nim ślad.

Dawid Chmielewski zaginął 10 grudnia br. około godziny 15:00. Wówczas 26-latek wyjechał z pracy w Wiekowie samochodem marki Opel Vectra o numerze rejestracyjnym PGN 509GH, będąc ubrany w strój roboczy i do tej pory nie pojawił się w domu w Witkowie i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Sprawa, jak informują najbliżsi, została zgłoszona na policję.

Rodzina oraz bliscy proszą o kontakt w przypadku posiadania jakichkolwiek informacji o miejscu jego pobytu lub wiedzy o tym, gdzie mógł się udać - 691 258 781 lub 781 208 517.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza rowerzysta piątek, 13 grudnia 2019 16:27 napisane przez rowerzysta

    A co na to Policja. Przecież mogą namierzyć teraz każdy telefon, poza tym są urządzenia czytające tablice rejestracyjne samochodów.

  • Link do komentarza Kibic czwartek, 12 grudnia 2019 22:32 napisane przez Kibic

    Znajdź się cały i zdrowy. Oby tak było.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane