piątek, 29 listopada 2019 08:10

Zderzenie trzech pojazdów

 
Zderzenie trzech pojazdów źródło: PSP Gniezno

W czwartkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Żydowo doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 28 listopada, około godziny 11. Na prostym odcinku szosy prowadzącej przez Żydowo, na wysokości skrzyżowania z ul. Klonową, miało dojść według wstępnych informacji do zderzenia pięciu samochodów. 

Po dotarciu na miejsce okazało się, że w zdarzeniu wzięły udział trzy pojazdy, przy czym kolizja okazała się nie być bardzo groźna. Zespół ratownictwa medycznego przebadał wszystkich podróżujących i zadecydował o zabraniu do szpitala kierowcy Forda Transita. Na miejscu działały OSP Żydowo oraz JRG Gniezno, które pomogły zabezpieczyć rejon zdarzenia oraz rozdzielić pojazdy, które zakleszczyły się w wyniku zderzenia. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

źródło: PSP Gniezno


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane