piątek, 22 listopada 2019 16:45

Zderzenie na ul. Kostrzewskiego

 

W piątkowe popołudnie służby zostały powiadomione o wypadku, do jakiego doszło na skrzyżowaniu ul. Kostrzewskiego i Prostej.

Do zdarzenia doszło 22 listopada, przed godziną 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 15 w ciągu ul. Kostrzewskiego ze zjazdem na osiedle Dalki, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Volvo z pojazdem marki Suzuki. W wyniku tego oba pojazdy przemieściły się na jezdni.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu zabezpieczyły rejon zdarzenia, uszkodzone pojazdy i rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne. Przybyły zespół ratownictwa medycznego zajął się dwiema osobami (w tym dzieckiem), które podróżowały jednym z samochodów.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywa się z utrudnieniami.

5 komentarzy

 • Link do komentarza Jerzy sobota, 23 listopada 2019 17:20 napisane przez Jerzy

  Dlatego nie mogę pojąć dlaczego policja stoi w wiadomym miejscu zamiast przy przejściach dla pieszych, skrzyżowaniach itp. Żniwa murowane.

 • Link do komentarza Julian sobota, 23 listopada 2019 01:07 napisane przez Julian

  Buractwo doszło do władzy, buraki na drogi. A będzie jeszcze gorzej

 • Link do komentarza szofer piątek, 22 listopada 2019 21:29 napisane przez szofer

  Może gość wyjeżdżał z prostej, nie wiem, ale faktem jest, ze niektórzy kierowcy urządzają sobie na tym odcinku Kostrzewskiego wyścigi. całe szczęście, ze jest podwójna linia, ale tacy mądrale, to potrafią cały odcinek siedzieć komuś na zderzaku.

 • Link do komentarza Alfred piątek, 22 listopada 2019 17:16 napisane przez Alfred

  Śmiało można stworzyć kolejny artykuł pt. "Samochodem po ulicach Gniezna na własne ryzyko" .
  Tu akurat coś ze skutkiem, ale ile jest wymuszeń gdzie tylko dzięki ograniczonemu zaufaniu nie dochodzi do takich zdarzeń. Sam widziałem kilka przypadków wjazdu na skrzyżowanie przy czerwonym świetle gdzie tylko dzięki bystrości kierowców na zielonym nie doszło do tragedii. Albo to nagminne wymuszanie na pasach ruchu przed skrzyżowaniem Kościuszki- Warszawska. Lepiej i bezpieczniej się jeździ poza Gnieznem w innych miastach.

 • Link do komentarza Mee piątek, 22 listopada 2019 16:56 napisane przez Mee

  Juz niedługo będą tam światła

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane