czwartek, 21 listopada 2019 09:31

Poszukiwany nastolatek znaleziony w Kiszkowie

 
Poszukiwany nastolatek znaleziony w Kiszkowie archiwum redakcji

Policja przez prawie dobę poszukiwała 13-letniego chłopca, który w minioną środę wyszedł ze swojego domu i ślad po nim zaginął.

20 listopada policjanci otrzymali zawiadomienie o zaginięciu 13-latka, mieszkańca wsi Łopuchowo w gminie Murowana Goślina. Chłopaka po raz ostatni miano widzieć tego dnia około godziny 10 w miejscowym sklepie, po czym przepadł bez wieści.

Z uwagi na położenie, do działań zaangażowano policjantów także z powiatu gnieźnieńskiego. 13-latek miał zabrać z domu harcerski sprzęt biwakowy, dlatego istniało przypuszczenie, że mógł się udać w rejon kompleksu leśnego na pograniczu gminy Murowana Goślina i gminy Kiszkowo.

W czwartkowy ranek 21 listopada policjanci otrzymali powiadomienie, że chłopak został rozpoznany przez mieszkańców Kiszkowa, którzy rozpoznali nastolatka na ulicach swojej miejscowości i natychmiast powiadomili służby. Funkcjonariusze po udaniu się na miejsce potwierdzili ten fakt i zatrzymali go do czasu przekazania rodzinie.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane