środa, 20 listopada 2019 12:07

Samochód na boku. Po kierowcy ani śladu

 
Samochód na boku. Po kierowcy ani śladu źródło: OSP Mielno

We wtorkowe popołudnie policjanci otrzymali zgłoszenie o pojeździe znajdującym się w rowie niedaleko Dziadkowa w gminie Mieleszyn.

Sytuacja miała miejsce 19 listopada, po godzinie 15. Funkcjonariusze policji zostali wysłani przez dyżurnego na drogę prowadzącą z Mielna do Dziadkowa, gdzie miał znajdować się samochód po wypadku. Po dotarciu na miejsce ujawnili pojazd marki Renault Laguna, leżący na boku i opierający się o drzewo. Pojazd miał wciąż włączone światła, ale nie było nikogo w środku ani w pobliżu.

Na miejsce wezwano OSP Mielno, które zabezpieczyło uszkodzony pojazd, odłączyło od zasilania i posypano rozlane płyny eksploatacyjne sorbentem. Funkcjonariusze, po sprawdzeniu w systemie danych właściciela pojazdu, udali się pod jego adres, ale nie zastali nikogo na miejscu. Postępowanie wyjaśniające trwa.

zdjęcia: OSP Mielno

4 komentarzy

 • Link do komentarza Dawi czwartek, 21 listopada 2019 18:43 napisane przez Dawi

  do Kierowca --- ale żeś Pan teraz napisał, że niby bogaci, których stać na auta za 200 tyś. są tacy cacy i zawsze jeżdżą na trzeźwo i z prawem jazdy :) no jasne; na poczekaniu przychodzi mi tu na myśl kilka znanych nazwisk, ale nie o to teraz chodzi.

 • Link do komentarza Ja_Jestem czwartek, 21 listopada 2019 10:24 napisane przez Ja_Jestem

  Jak "wytrzeźwieje", to zgłosi się sam i oświadczy, że samochód został mu skradziony.

 • Link do komentarza Kierowca środa, 20 listopada 2019 21:51 napisane przez Kierowca

  Dzisiaj każdy może kupić sobie auto za 2000 zł i jeździć po pijaku i bez prawa jazdy. Takie sytuacje to już chyba norma.

 • Link do komentarza Mądrzak środa, 20 listopada 2019 19:27 napisane przez Mądrzak

  Szukać chłopa! Chłop może w szoku jest!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane