wtorek, 19 listopada 2019 12:14

Mężczyzna zasłabł na dachu domu

 

We wtorkowe południe służby otrzymały powiadomienie o mężczyźnie, który podczas prac na dachu miał zasłabnąć.

Sytuacja miała miejsce 19 listopada, po godzinie 11:30 przy ul. Roosevelta. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, mężczyzna prowadzący prace na dachu budynku jednorodzinnego, miał nagle zasłabnąć. Z uwagi na jego położenie na miejsce wezwano pogotowie oraz straż pożarną.

Po dotarciu na miejsce zastępów, strażacy przy pomocy drabiny mechanicznej dostali się na dach budynku, skąd za pomocą wysięgnika i specjalnego zestawu przetransportowali poszkodowanego na dół. Tu został on przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, który przewiózł mężczyznę w stanie przytomnym do szpitala.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane