sobota, 16 listopada 2019 10:01

Otarł się o drzewo i ściął znaki drogowe

 
Otarł się o drzewo i ściął znaki drogowe źródło: OSP Witkowo

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w nocy z piątku na sobotę na terenie Witkowa. Kierujący może mówić o sporym szczęściu.

Do zdarzenia doszło 16 listopada, po godzinie 1 w nocy. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy jadący ul. Gnieźnieńską, na łuku drogi (na wysokości Urzędu Miasta i Gminy Witkowo) nie opanował pojazdu, wypadł z jezdni, a następnie otarł się o przydrożne drzewo i ściął kilka znaków drogowych. 

Na miejsce zdarzenia przybyło OSP Witkowo, które zabezpieczyło miejsce zdarzenia i uszkodzony pojazd. Jak się okazało, kierujący nie odniósł poważnych obrażeń. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane