sobota, 09 listopada 2019 21:08

Wypadek w Modliszewie

 
Wypadek w Modliszewie źródło: OSP Modliszewo

W sobotnie południe na prostym odcinku szosy prowadzącej przez Modliszewo, doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło po godzinie 12 na dawnym odcinku drogi krajowej nr 5. Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Volkswagen Touran na prostym fragmencie szosy zjechał na przeciwległy pas ruchu, przejechał rów i zatrzymał się na ogrodzeniu posesji.

Na miejsce przybyło OSP Modliszewo i JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia i uszkodzony pojazd. Kierujący pojazdem, po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego, nie wymagał hospitalizacji. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Modliszewo i PSP Gniezno

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane