sobota, 09 listopada 2019 10:49

Zderzenie dwóch samochodów dostawczych

 
Zderzenie dwóch samochodów dostawczych źródło: OSP Mieleszyn

W sobotni ranek służby otrzymały powiadomienie o wypadku, do jakiego doszło na skrzyżowaniu dróg w Przysiece koło Mieleszyna.

Do zdarzenia doszło 9 listopada, po godzinie 9. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu szosy prowadzącej z Gniezna w kierunku Janowca i z Mieleszyna w stronę Popowa Ignacewa, doszło do zderzenia dwóch samochodów dostawczych. W wyniku tego jeden z pojazdów wypadł z jezdni i przewrócił się na pobliskim polu. 

Na miejsce przybyły zadysponowane OSP Mieleszyn i JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia i uszkodzone pojazdy. Obaj kierujący opuścili pojazdy o własnych siłach, a po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego zostali przebadani. Na szczęście nikt nie odniósł w zdarzeniu poważniejszych obrażeń. Dokładne jego okoliczności ustali policja.

źródło: OSP Mieleszyn


4 komentarzy

 • Link do komentarza smyk niedziela, 10 listopada 2019 14:56 napisane przez smyk

  Kierowca - zależy jakie rondo. Jeśli płaskie, to wielu będzie pruło na przestrzał. Tu potrzebne jest wyspowe z wyniesieniem pośrodku. To drugie oznacza koszty, na które powiat nie ma pieniędzy...

 • Link do komentarza Kierowca niedziela, 10 listopada 2019 12:09 napisane przez Kierowca

  Aby zapobic wypadkom trzeba tam wykonać rondo np. takie rozwiązanie świetnie się sprawdza w Witkówku.

 • Link do komentarza K. sobota, 09 listopada 2019 23:44 napisane przez K.

  Nie pierwszy i nie ostatni... Coś wypadało by z tym skrzyżowaniem zrobić...

 • Link do komentarza Mirella sobota, 09 listopada 2019 17:10 napisane przez Mirella

  Nie pierwszy wypadek na tym skrzyżowaniu

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane