poniedziałek, 04 listopada 2019 09:02

Nie żyje uczestnik niedzielnego wypadku na „piątce”

 
Nie żyje uczestnik niedzielnego wypadku na „piątce” źródło: OSP Gąsawa

37-letni kierowca Fiata Bravo zmarł po przewiezieniu do szpitala - taki jest tragiczny finał wypadku, do którego doszło w niedzielny ranek.

Jak informowaliśmy już wczoraj rano, do zdarzenia doszło 3 listopada przed godziną 6, na odcinku drogi krajowej nr 5 tuż za granicą powiatu gnieźnieńskiego w kierunku na Bydgoszcz (na wysokości Cotonia).

Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń, na oddanym do użytku fragmencie przyszłej drogi ekspresowej, kierowca pojazdu marki Fiat nie zachował ostrożności podczas wyprzedzania samochodów, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka busem marki Mercedes. 

W wyniku tego wypadku do szpitali w Żninie i Gnieźnie trafiły cztery osoby - 37-letni kierowca Fiata zmarł wkrótce po przetransportowaniu do lecznicy. Poważne obrażenia odnieśli 57-letni mężczyzna, jego 56-letnia żona oraz ich 21-letnia córka, którzy jechali drugim pojazdem. Droga w rejonie wypadku była przez kilka godzin zablokowana.

Okoliczności wypadku ustali żnińska policja pod nadzorem prokuratora.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane