niedziela, 03 listopada 2019 09:51

Wypadek w Cotoniu. DK5 zablokowana

 
Wypadek w Cotoniu. DK5 zablokowana archiwum redakcji

Cztery osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 5, tuż za granicą powiatu gnieźnieńskiego.

Do zdarzenia doszło w niedzielny ranek 3 listopada na szosie, tuż za zjazdem z S5 w kierunku w Bydgoszczy, około kilometr od ronda. 

Jak informuje serwis info112.pl, wstępne ustalenia wskazują na to, że kierowca pojazdu marki Fiat nie zachował ostrożności podczas wyprzedzania samochodów, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka busem marki Mercedes. 

W wyniku tego zdarzenia cztery osoby trafiły do szpitala. Droga w miejscu wypadku jest nieprzejezdna i obecnie służby prowadzą objazd, przez co na trasie w kierunku Bydgoszczy występują spore utrudnienia.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Kierowca niedziela, 03 listopada 2019 14:30 napisane przez Kierowca

    Fakt oznakowanie zerowe, kierowcy zapierdzielaja jak na autostradzie i co najwazniejsze mysla ze sa na drodze jesnokierunkowej dwujezdniowej... dlaczego nikt nie odzieli tego pacholkami na odcinku od wielkopolski do Lubcza... ile jeszcze ludzi bedzie musialo zginac zanim ktos cos z tym zrobi????

  • Link do komentarza Smutno niedziela, 03 listopada 2019 11:57 napisane przez Smutno

    Zginął człowiek.RIP

  • Link do komentarza Zaniepokojona niedziela, 03 listopada 2019 10:42 napisane przez Zaniepokojona

    No nie dziwi mnie to... Dwa razy uciekalam na pobocze bo z naprzeciwka wyjechalo mi auto... Oby nie doszlo do wiejszej tragedii... Bo.oznakowanie jest masakryczne... Pacholki powinny byc na calej długości drogi albo znak przypominajacy ze to droga dwukierunkowa.... Zjazd z nowej s5 na Bozacin to.żenada. .. Ktos kto nie jest miejscowy ma wielki problem na polapanie sie o co chodzilo komus kto probowal oznaczyc ten odcinek drogi... Dopiero jak.wydarzy sie cow strasznego.. Dopiero gdy ktos zginie powstanie prawidłowe oznakowanie... Tragedia

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane