środa, 16 października 2019 14:00

Policja szuka właścicielki pieniędzy

 
Policja szuka właścicielki pieniędzy archiwum redakcji

W Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie znajduje się gotówka, którą jakiś czas temu znaleziono na terenie miasta i nikt nie zgłosił tej zguby.

Policjanci z Komendy Policji w Gnieźnie poszukują właścicielki pieniędzy, które zostały znalezione 21 września br. w sklepie Lidl znajdującym się przy ul. Gdańskiej.

Koperta ze znaczną ilością gotówki wypadła z torebki kobiecie robiącej zakupy w tym sklepie. Mimo posiadania tych informacji o tej osobie, zainteresowana do tej pory nie zgłosiła swojej zguby i nie wiadomo kim jest. 

Właścicielka zagubionych pieniędzy proszona jest o kontakt z prowadzącym sprawę asp. Arturem Bączkiem pod numerem telefonu: 786-936-221.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane