środa, 16 października 2019 08:30

Ul. Kochanowskiego od czwartku ponownie dwukierunkowa

 
Ul. Kochanowskiego od czwartku ponownie dwukierunkowa archiwum redakcji

W związku z otwarciem przejazdu na ul. Pod Trzema Mostami i zakończeniem objazdów przez ul. Kołłątaja, przywrócona zostanie poprzednia forma przejazdu przez ul. Kochanowskiego.

W związku z oddaniem do użytku ul. Pod Trzema Mostami, od czwartku 17 października 2019 roku przywrócona zostanie stała organizacja ruchu na ul. Kochanowskiego w Gnieźnie. Ulica Kochanowskiego, po kilku miesiącach tymczasowej zmiany, stanie się ponownie ulicą dwukierunkową.

Kierowcy są proszeni o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do wprowadzonego oznakowania. Jednocześnie, po powrocie autobusów MPK na pierwotną trasę przez ul. Słowackiego i al. Reymonta, na ul. Kołłątaja powrócą szykany w postaci progów zwalniających ruch.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane