wtorek, 15 października 2019 14:48

Nowy rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego

  UM (opr)
Nowy rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego archiwum redakcji

Jak poinformował Magistrat, od 15 października nowym rzecznikiem prasowym urzędu została Joanna Ligierska-Sadło.

Informację o tym Urząd Miejski przekazał we wtorek. Do zespołu tworzącego Wydział Promocji, Kultury i Turystyki w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie dołączyła Joanna Ligierska-Sadło. Ma to być związane z dłuższą nieobecnością dotychczasowej rzecznik, Anny Dzionek. Swoją funkcję nowy pracownik wydziału objął od 15 października w ramach umowy-zlecenia.

Joanna Ligierska-Sadło jest rodowitą gnieźnianką, absolwentką tutejszego I Liceum Ogólnokształcącego. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Podczas dotychczasowej, niemal dziesięcioletniej aktywności zawodowej zdobyła doświadczenie m.in. w pracy w dużej korporacji, zajmując stanowisko dyrektorskie i kierując podległym zespołem. Aktualnie prowadzi i rozwija własną firmę, w ramach której doradza klientom w obszarze dotyczącym szeroko pojętego zarządzania oraz komunikacji. 

4 komentarzy

 • Link do komentarza mieszkaniec czwartek, 17 października 2019 11:55 napisane przez mieszkaniec

  Rzecznik prasowy to taki ktoś, którym próbuje się udowodnić wyborcom, jak wielka jest ranga prezydenta miasta. Że niby on sam (prezydent) jest tak zajęty (?!), że do wypowiedzi na tematy roboty w urzędzie musi być specjalna osoba. Już nie wystarczy ten kolorowy i sztywny, jak karton periodyk roznoszony po domach? Już nie wystarczą audycje telewizyjnej stacji lokalnej? Już mało o tym piszą na bieżąco lokalne media internetowe? To jest taka oszczędność kasy publicznej po gnieźnieńsku.

 • Link do komentarza pytacz wtorek, 15 października 2019 16:13 napisane przez pytacz

  Po co urzędowi na prowincji w małym miasteczku rzecznik prasowy? Będzie redagowała pismo pochlebiające prezydenta miasta o wydarzeniach, o które już dawno się przeżyły na lokalnych portalach?

 • Link do komentarza misiakisia wtorek, 15 października 2019 15:16 napisane przez misiakisia

  Fajnie a dziury w drogach jak były tak są ze o koślawych chodnikach nie wspomnę które gorzej są zaciśnięte hwastami niż w mojej rodzinnej wsi.

  Widzę że zbyt dużo nadal się nie zmienia w tym UM

 • Link do komentarza ciekawski wtorek, 15 października 2019 15:03 napisane przez ciekawski

  a o co chodzi z Anią?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane