środa, 16 października 2019 10:33

Centrum Handlowe Jagoda - zakupy w dobrym stylu

  Artykuł sponsorowany

Gdzie w Gnieźnie można jednocześnie zrobić dobre zakupy, uzupełnić sprzęt domowy i sportowy, a ponadto dać dzieciom chwilę zabawy w ich własnym świecie? Tylko w Centrum Handlowym "Jagoda" przy ul. Gdańskiej!

Krótsze dni w roku nie sprzyjają już tak bardzo spędzaniu czasu wolnego na świeżym powietrzu. Zimowa aura zmusza nas do tego, by jednak ograniczyć pobyt na zewnątrz. Czemu jednak nie można byłoby go dobrze wykorzystać? W Centrum Handlowym "Jagoda" przy ul. Gdańskiej 112 zarówno starsi, jak i młodsi, mogą znaleźć coś dla siebie i spędzić ten czas tak, jak lubią.

Największym ze sklepów, jaki funkcjonuje w tym miejscu, jest Jagoda Sam. Każdy, kto wchodzi do środka, spostrzec może na samym początku stoiska ze świeżymi owocami i warzywami, ale z każdym kolejnym krokiem uwagę zwraca przede wszystkim szeroka gama produktów, często niedostępnych w innych sklepach. Od jakiegoś czasu funkcjonuje jeszcze bardziej wzbogacony dział z artykułami gospodarstwa domowego i dekoracjami. Coś do domu albo na prezent dla bliskiej osoby? Na pewno uda się coś znaleźć!

Dodajmy, że szerokie alejki ułatwiają tu poruszanie się z wózkami i dają możliwość lepszego rozeznania w prezentowanym na półkach towarze.

Co więcej, w Jagoda Sam działa także swojego rodzaju strefa komfortu - kącik kawowy, stworzony z myślą o tych klientach, którzy chcą na chwilę odsapnąć od całodziennego biegania za różnymi sprawami. 

W Centrum Handlowym "Jagoda" funkcjonuje także miejsce, w którym najmłodsi mogą zapomnieć o otaczającym ich świecie. Rodzice za to mogą mieć chwilę wytchnienia... Wszystko za sprawą Centrum Rozrywki dla Dzieci "JupiLand", który zagościł w pierwszej części obiektu od strony ul. Gdańskiej. Zjeżdżalnie? To nie wszystko.

Najmłodsi mają tu prawdziwą gamę rozrywki w postaci samochodzików, domków, różnorakich zabawek, karuzeli, ale także największej z nich - toru przeszkód, gdzie można się wspinać, czołgać, skakać i "kąpać" w basenie z kulkami. Jest to nic innego, jak okazja do fantastycznego, kolorowego szaleństwa dla najmłodszych. W tym samym czasie dorośli mogą spokojnie udać się na zakupy w jednym z kilku dostępnych sklepów

 

Decathlon to marka, której miłośnikom aktywnego trybu życia nie trzeba specjalnie przedstawiać. Sporty siłowe, bieganie, rower, a może wspinaczka lub biwak ze znajomymi? Nadchodząca zima to także okazja do przejrzenia swojego asortymentu i dokupienia tego, co niezbędne - właśnie tutaj. W Decathlonie można znaleźć sporo pomysłów na wspólnie spędzony wolny czas - można pomyśleć o przyszłorocznym wyjeździe i zaplanować go zawczasu. Promocje mogą temu sprzyjać, dlatego warto zastanowić się nad różnymi możliwościami. Dodajmy, że tutaj każdy ma możliwość nie tylko przymierzenia, ale także sprawdzenia sprzętu na terenie całego sklepu, co jest bez wątpienia jego atutem. Jeśli jednak akurat brakować będzie tego, czego szukamy, zawsze jest możliwość sprowadzenia upatrzonego towaru. 

Nie zapominajmy przy tym, że przed Centrum Handlowym Jagoda funkcjonuje także siłownia zewnętrzna Decathlon, z której można korzystać do woli, także poza godzinami działania sklepu!
 

Po przeciwnej stronie na każdego czeka Media Expert, największy tego typu sklep w Pierwszej Stolicy Polski. Oferuje szeroki asortyment sprzętu, którym można wyposażyć cały dom, a bez którego dziś nie wyobrażamy sobie życia. Kuchnia, łazienka, salon, sypialnia, biuro - do każdego z tych pomieszczeń można znaleźć odpowiednie urządzenie, które sprawi iż więcej czasu będziemy mogli przeznaczyć na to, co naprawdę lubimy. Po ostatnim przemeblowaniu sklepu jest on jeszcze bardziej komfortowy w przeglądaniu dostępnego towaru. 

 

Wśród tych dużych sklepów, są też i te, które swoją branżą przyciągają konkretnych odbiorców.

Słoń - gnieźnianie dobrze znają tę markę. Istniejący już od ponad 20 lat sklep zoologiczny, początkowo działający w jednym punkcie w centrum, przez dwie dekady rozrósł się do swojego rodzaju małej, lokalnej sieci. Punkt, który mają w Centrum Handlowym "Jagoda", jest miejscem, w którym możemy znaleźć nie tylko niezbędne dla naszych pupilów produkty, także akcesoria oraz zabawki, ale także odpowiedzi na pytania, które nas nurtują w tym zakresie. 

 

 

Bezpieczeństwo i higiena pracy - w tym obszarze porusza się sklep PTR Partner BHP, umiejscowiony obok Słonia - wejście od strony parkingu przy ul. Żnińskiej. Odzież robocza, obuwie, stroje i ochronne elementy wyposażenia pracownika oraz akcesoria. Wszystko, czego potrzeba do zabezpieczenia ludzkiego organizmu w trakcie wykonywanych prac podczas remontu, na budowach, czy w gospodarstwie znajdzie się właśnie tutaj. Odzież dostępna w PTR Partner BHP jest certyfikowana i rekomendowana. Co więcej, w każdy poniedziałek sklep oferuje 15% zniżki!

 

 

Konieczność szybkiej wysyłki na drugi koniec kraju albo za granicę? W "Jagodzie" bez kolejek. W Centrum Handlowym funkcjonuje punkt Poczty Polskiej, w którym bez długiego oczekiwania, można nadawać i odbierać swoje przesyłki. To spore ułatwienie, zważywszy iż większość innych tego typu obiektów znajduje się z dala od sklepów, a tu można dokonać tego przy okazji zakupów - przed lub po pracy. 

 

 

 

 

Co najważniejsze - Centrum Handlowe "Jagoda" jest w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada własny, duży parking od strony ul. Gdańskiej i Żnińskiej, a także kilka wejść, dzięki którym każdy klient może dogodnie dotrzeć do upatrzonego celu podróży. 

 

Centrum Handlowe Jagoda Sam otwarte jest:

od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 21:00

w piątki i soboty od 8:00 do 22:00

w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00

Poszczególne sklepy mogą mieć indywidualne godziny otwarcia!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane