środa, 11 września 2019 10:37

Zmarła uczestniczka poniedziałkowego wypadku

 
Zmarła uczestniczka poniedziałkowego wypadku archiwum redakcji

W miniony wtorek zmarła kobieta, która została poszkodowana w wypadku, jaki miał miejsce na węźle drogi krajowej nr 15 i Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego.

Do wypadku doszło godzinach popołudniowych w poniedziałek 9 września. Na zjeździe z DK 15 w kierunku Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

Po dotarciu na miejsce pierwszych służb ratunkowych w jednym z pojazdów znajdowała się nieprzytomna 29-letnia kobieta, która po wydobyciu z samochodu została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego. Poszkodowana w ciężkim stanie została natychmiast przewieziona do szpitala.

Jak udało się nam ustalić, niestety lekarzom nie udało się uratować jej życia - młoda kobieta, mieszkanka gminy Trzemeszno, zmarła dzień później w godzinach popołudniowych na skutek odniesionych obrażeń. Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratora.

1 komentarz

  • Link do komentarza Mietas środa, 11 września 2019 11:13 napisane przez Mietas

    Szkoda młodego życia. Ciekawe, jak doszło do wypadku, kto był winien. Może należy opisywać przyczyny tragedii, by innych uczulić na bezpieczeństwo jazdy?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane