środa, 11 września 2019 07:41

Msza święta w rycie trydenckim - zaproszenie

  mn
Msza święta w rycie trydenckim - zaproszenie zdjęcie nadesłane

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. Wszechczasów, we Mszy św., która obowiązywała w Kościele Katolickim blisko 2000 lat.

Msza św. w rycie trydenckim zostanie odprawiona w sobotę 14. września, o godz. 10.30 w kościele pw. św. Anny i św. Wawrzyńca, który znajduje się na terenie Wielkopolskiego Parku Etnograficznego w Dziekanowicach. Msza św. będzie sprawowana w ramach Krucjaty Eucharystycznej dla dzieci z Wielkopolski oraz ich rodzin. Osoby wchodzące na teren skansenu w celu uczestnictwa we Mszy św. nie są zobowiązane do kupna biletu wstępu na teren parku.

5 komentarzy

 • Link do komentarza x. sobota, 14 września 2019 21:42 napisane przez x.

  Warto posłuchać to oraz wiele innych wypowiedzi ks.prałata Kneblewskiego. Czysta prawda, ale kto się jej tak boi w kościele katolickim?
  https://www.youtube.com/watch?v=klwOVZ4rp8k

 • Link do komentarza Inigo piątek, 13 września 2019 22:07 napisane przez Inigo

  @ Obserwator: że potocznie nazywa się trydencka to nie znaczy że obowiązywała od soboru trydenckiego. Kolega ma braki, proszę je uzupełnić, a potem dopiero "oj oj". Z pozdrowieniami

 • Link do komentarza Obserwator czwartek, 12 września 2019 09:54 napisane przez Obserwator

  Obowiązywała prawie 2000. Oj oj przekłamania ...... Obowiązywała w Kościele katolickim 400 lat ja k już i nie jako jedyna ponieważ w Kościele Katolickim są różne tradycje liturgiczne, takźe w Kościele zachodnim

 • Link do komentarza ??? środa, 11 września 2019 14:10 napisane przez ???

  Czy tą mszę będzie sprawował ksiądz podległy kurii w Gnieźnie ?

 • Link do komentarza senior środa, 11 września 2019 11:15 napisane przez senior

  Bardzo chętnie pojedziemy. A kiedy będzie w Gnieźnie?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane