sobota, 07 września 2019 18:35

Zdarzenie na zjeździe z S5

 
Zdarzenie na zjeździe z S5 źródło: PSP Gniezno

Do kolejnego wezwania związanego ze zdarzeniem na drodze służby były wzywane w sobotę. Tym razem samochód uderzył w bariery.

Zgłoszenie, które wpłynęło do stanowiska kierowania KP PSP w Gnieźnie około 15:25 dotyczyło zdarzenia drogowego, do którego miało dojść na drodze ekspresowej S5.

Po przybyciu na miejsce zastano samochód osobowy, który na zjeździe z trasy w kierunku Gniezna uderzył z impetem w barierki, a następnie przemieścił się na jezdni. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które opuściły je o własnych siłach i na szczęście nie wymagały pomocy medycznej. 

Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia rejonu kolizji, uszkodzonego pojazdu i rozlanych płynów eksploatacyjnych. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się jednym pasem.

źródło: PSP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza Witek niedziela, 08 września 2019 23:44 napisane przez Witek

    Wszystko jest ok jak się jedzie przepisowo według znaków!!!

  • Link do komentarza Swiatas_pro sobota, 07 września 2019 19:13 napisane przez Swiatas_pro

    Zjazd Gniezno południe niemal codziennie takie widoki czy tam aby wszystko jest ok ??

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane