piątek, 06 września 2019 20:28

Interwencja strażaków w supermarkecie

 

W piątkowy wieczór gnieźnieńscy strażacy otrzymali wezwanie do pożaru, jaki miał wystąpić w jednym ze sklepów samoobsługowych przy ul. Roosevelta.

Do zdarzenia doszło 6 września chwilę przed godziną 20. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w pewnym momencie załączyć się miała czujka alarmowa, a po chwili personel poprosił klientów o pozostawienie zakupów i opuszczenie sklepu.

Na miejsce zdarzenia przyjechały zastępy JRG Gniezno wraz z drabiną mechaniczną. Po stwierdzeniu iż wewnątrz budynku nie ma widocznych śladów zadymienia, postanowiono sprawdzić dach budynku. Na te chwilę nie są znane okoliczności zdarzenia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane