czwartek, 22 sierpnia 2019 12:25

Nękał kobietę i jej groził. 22-latek z dozorem

 
Nękał kobietę i jej groził. 22-latek z dozorem archiwum redakcji

Zarzut stalkingu i gróźb karalnych usłyszał 22-letni mężczyzna, który od kilku miesięcy nękał jedną z gnieźnianek.

Policjanci kryminalni gnieźnieńskiej komendy prowadzili sprawę związaną ze stalkingiem. Z ich informacji wynikało, że pokrzywdzona miała być nękana przez swojego oprawcę już od października ubiegłego roku.

Mężczyzna wielokrotnie wysyłał jej smsy przez WhatsApp i Messenger, nachodził ją w miejscu zamieszkania,  a nawet śledził. Po pewnym czasie zaczął grozić pozbawieniem życia znajomym kobiety, a na końcu jej samej. Zaniepokojona i zdenerwowana pokrzywdzona w końcu 18 sierpnia br. zdecydowała się powiadomić o wszystkim Policję.

Funkcjonariusze, po zebraniu materiału dowodowego, zatrzymali 22-letniego gnieźnianina, przedstawili mu zarzuty stalkingu i gróźb karalnych. Decyzją prokuratora, mężczyzna został objęty dozorem policyjnym - ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz jej znajomych i zakaz kontaktowania się z nimi. Przestępstwa te zagrożone są karą do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Gniezno

4 komentarzy

 • Link do komentarza mistrz patelni piątek, 23 sierpnia 2019 23:16 napisane przez mistrz patelni

  czytając te komentarze, mam wrażenie, że wypowiedzi piszą osoby, które ukończyły w bólach ze 3 klasy szkoły podstawowej...

 • Link do komentarza Rysiu czwartek, 22 sierpnia 2019 18:25 napisane przez Rysiu

  Radosław patrz na to co robisz i inni i wypowiadaj się w swoim imieniu nie innych bo kim ty jesteś zebys kogoś oceniał jak gówno wiesz o sprawie?!!!

 • Link do komentarza Radosław czwartek, 22 sierpnia 2019 15:44 napisane przez Radosław

  Dozór policyjny hahaha.... napewno tym sie przejął.

 • Link do komentarza Malwina czwartek, 22 sierpnia 2019 15:27 napisane przez Malwina

  Szkoda że nikt nie wie iż sama niby poszkodowana przychodziła do niego .Jej brat poniedziałek u niego .Brak słów jak szybko można z kogoś zrobić stalkera.
  Od października A rodzina jej na święta to zaprosiła.
  Ona sama była częstym gościem. Szkoda że tak wygląda prawda .Taki zły to dlaczego jej brat pomieszkiwal.
  Mam nadzieję że sąd nie da się nabrać.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane